Proamtel
Proamtel
Proamtel

Biznesowa komunikacja:
systemy VoIP PBX PLATAN
chmurowe Cloud PBX NFON
_________________________

Doradztwo i optymalizacja:
- Internet symetryczny SLA
- łącza telefoniczne
- łącza internetowe
- Cloud Data
__________________________

Nowoczesne systemy
telekomunikacyjne:

- mobilność - zdalna praca
- przekierowanie połączeń
- integracja smartphone
- Unified Communications
- pokoje konferencyjne
- komunikacja VoIP GSM
- obsługa linii PSTN, ISDN
- CTI,Contact Call Center
_________________________

NFON - Cloud IP PBX
Funkcjonalne, proste
i bezpieczne rozwiązanie
chmurowej telefonii VoIP
Wszechstronna platforma
do komunikacji biznesowej
Unified Communication
_________________________

Posiadamy wyposażenie do:
Platan Micra Sigma Optima
Platan Progres 40
Micronet Delta
Slican CCA2720

powrót na stronę "OFERTA" | powrót na stronę "Telefonia Stacjonarna"


System IP PRIMA Mini | PRIMA Nano | PRIMA
Produkt Platan integrujący tradycyjną telekomunikację z telefonią internetową

IP Prima to pierwszy tej klasy system telekomunikacyjny z polem komutacyjnym IP, który umożliwia korzystanie z tanich rozmów w technologii VoIP, a dzięki zintegrowanym kartom GSM - również z rozmów i SMS-ów w sieciach komórkowych. Oferuje zaawansowane funkcje, jak nagrywanie rozmów, poczta głosowa oraz zdalne zarządzanie przez przeglądarkę internetową.. Idealna dla rynku SOHO, mikro firm, niewielkich oddziałów, punktów usługowych lub sklepów, liczących do kilkunastu pracowników, a także dla domów jedno-i wielorodzinnych.

Serwer IP PBX PROXIMA | PROXIMA Plus

PROXIMA Plus - produkt najnowszej generacji Platan, nowa wersja serwera Proxima z mocniejszym procesorem dla klientów zainteresowanych szerszymi możliwościami tego kompaktowego urządzenia. Proxima plus to platforma VoIP dla call centers, hoteli, szpitali, zakładów przemysłowych i firm usługowych. Dedykowana jest dla średnich i dużych przedsiębiorstw i instytucji, które obsługują intensywny ruch telefoniczny przychodzący lub wychodzący lub którym zależy na zapewnieniu łączności dla nawet tysiąca osób, pracujących w jednej lub wielu lokalizacjach. Proxima plus jest atrakcyjną alternatywą dla zewnętrznych systemów nagrywania rozmów - nagrywa do 30 jednoczesnych rozmów. Może w pełni wykorzystać technologię VoIP jako zaawansowana centrala pure IP, pełnić rolę wielokanałowej bramki GSM lub bramki VoIP-GSM.

PROXIMA - produkt wykorzystujący technologię VoIP, przeznaczony dla użytkownika do 28 portów analogowych i/lub do 400 portów VoIP, powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby małych i średnich firm, działających lokalnie i zdalnie w jednej lub wielu lokalizacjach. Wraz z PBX Serverem Libra tworzy nową rodzinę serwerów telekomunikacyjnych, bazujących na sprawdzonych i jednocześnie innowacyjnych rozwiązaniach sprzętowych i programowych firmy Platan. Inteligentna Dystrybucja Ruchu wraz z kolejkowaniem oczekujących połączeń, nagrywaniem rozmów, pocztą głosową i rozwiniętymi scenariuszami menu głosowego umożliwi profesjonalną obsługę intensywnego ruchu telefonicznego nawet przez niewielką firmę. Innowacyjne rozwiązanie Zobacz, Kto Mówi uatrakcyjni codzienne kontakty telefoniczne dzięki przekazowi wideo. Kompaktowa, uniwersalna obudowa pozwoli na dowolny montaż - na ścianie lub w szafie teleinformatycznej.

Serwer IP PBX LIBRA
Produkt najnowszej generacji Platan, wykorzystujący technologię VoIP, przeznaczony dla użytkownika od kilkunastu do nawet 1000 portów. Niezależne jednostki połączone światłowodem zapewniają bezpieczeństwo pracy i pełną dowolność połączeń w dowolnej technologii, z dowolnego typu telefonu, z dowolnym systemem operacyjnym, a teraz również w dowolnej obudowie - RACK lub STD do powieszenia na ścianie. IP PBX Serwer Libra może składać się od jednej do sześciu niezależnych jednostek. W każdej jednostce jest do dyspozycji 15 uniwersalnych slotów na pakiety funkcyjne. Brak aplikacji systemowych dedykowanych umożliwia dostęp do serwera poprzez LibraWeb (zarządzanie serwerem przez przeglądarkę internetową) oraz Strefę Użytkownika (dostępną przez przeglądarkę internetową).